Pristupno predavanje dr Milana Dokića

/, Slajder Tribine i Predavanja/Pristupno predavanje dr Milana Dokića

Pristupno predavanje dr Milana Dokića

Obaveštenje o održavanju pristupnog predavanja za izbor nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast ginekologija sa akušerstvom.

Komisija za ocenu predavanja za prijavljenog kandidata dr Milana Dokića, po konkursu raspisanom dana 13.09.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast ginekologija sa akušerstvom na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „Savremeni pristup u dijagnostici i terapiji mioma materice“ za ponedeljak 23. oktobra 2023. godine u 8,00 sati u biblioteci Klinike za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Srbije.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja (broj Odluke 8379/2):

1. Prof. dr Snežana Vidaković
  2. Prof. dr Tatjana Božanović