/, Specijalizacije, Specijalizacije - Aktuelno/OBAVEŠTENJE LEKARIMA KOJIMA JE ODOBREN UPIS NA UŽE SPECIJALIZACIJE U OKTOBARSKOM UPISNOM ROKU ŠK. 2023/2024. GODINE

Početak nastave uže specijalizacije šk. 2023/⁠24. godine

Nastava uže specijalizacije u šk. 2023/2024. godini počinje 31.10.2023. godine sa  predavanjima iz predmeta Zdravstvena statistika i Zdravstvena informatika.

Nastava se održava u amfiteatru Instituta za medicinsku statistiku i informatiku, raspred predavanja je u prilogu.

U toku trajanja nastave navedenih predmeta biće vam dostavljene informacije o daljoj nastavi za granu uže specijalizacije koju ste upisali.
Teorijska i praktična nastava za sve uže specijalizacije u šk. 2023/2024. godini biće organizovana uživo u trajanju od 12 meseci od datuma upisa odnosno od 18.10.2023. – 18.10.2024. godine.
Preuzimanje potpisanih indeksa biće moguće isključivo uz dokaz o izvršenoj uplati troškova konkursa i prvog semestra od 6. novembra 2023. godine.

Strani državljani prilikom preuzimanja indeksa pored dokaza o uplati dostavljaju:

• Dokaz o dozvoli boravka u Republici Srbiji
  • Dokaz da je zdravstveno osiguran u Republici Srbiji
  • Kopija prijave stana
  • Kopija putne isprave

Svi lekari kreću na nastavu bez indeksa !!!

Specijalizacije