/, Naslovna, Specijalizacije, Specijalizacije - Aktuelno/Obaveštenje za lekare kojima je Medicinski fakultet  odobrio upis na specijalizaciju po raspisanom Konkursu u oktobar 2023. godine (oktobarski upisni rok šk. 2023/24.)

Preuzimanje indeksa i uputa za obavljanje specijalističkog staža  počeće od ponedeljka 06.11.2023. godine.

Za preuzimanje indeksa potrebno je  doneti:

dokaz o uplati upisnine.
U slučaju da u vreme prijave na Konkurs nije predata celokupna dokumentacija potrebno je dostaviti dopunu.

Indeksi se preuzimaju prema priloženom rasporedu od 9 do 13 časova u Službi za poslediplomsku nastavu.

INDEKSI SE PREUZIMAJU PO SLEDEĆEM RASPOREDU

06.11.2023. ili 10.11.2023. indekse preuzimaju:
interna medicina, internistička onkologija. infektologija, opšta medicina i oftalmologija.

07.11.2023. ili 13.11.2023. godine indekse preuzimaju:
pedijatrija. ginekologija i akušerstvo,  fizikalna medicina i rehabilitacija, medicinska mikrobiologija i transfuzijska medicina.

08.11.2023. ili 14.11.2023. godine indekse preuzimaju:
neurologija, dečja neurologija, psihijatrija, dečja psihijatrija, opšta hirurgija, abdominalna hirurgija, vaskularna hirurgija, grudna hirurgija, ortopedska hirurgija, dečja hirurgija, kardiohirurgija, plastična, rekonstruktivna i estetska hirurgija, anesteziologija, reanimatologija i intenzivna terapija, urologija, ORL, epidemiologija, medicina rada i medicinska psihologija.

09.11.2023. ili 15.11.2023. godine indekse preuzimaju:
dermatovenerologija, radiologija, radijaciona onkologija, nuklearna medicina, patologija, higijena, socijalna medicina, klinička biohemija, klinička farmakologija, imunologija, urgentna medicina, laboratorijska medicina, sportska medicina, palijativna medicina, medicinska statistika i informatika i medicinska fizika.

Spisak upisanih lekara po granama možete da preuzmete u PRILOGU