Pristupno predavanje dr Tihomir Stojković

///Pristupno predavanje dr Tihomir Stojković

Pristupno predavanje dr Tihomir Stojković

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će prijavljeni kandidat, dr Tihomir Stojković, po konkursu raspisanom dana 13.9.2023. godine u oglasnim novinama“Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Medicinska i klinička biohemija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, održati pristupno predavanje sa temom „Flavoproteini-uloga u biohemijskim procesima“, dana 16.11.2023. u 13h u vežbaonicama Biohemije Instituta za medicinsku i kliničku biohemiju Medicinskog fakulteta pred imenovanom komisijom u sastavu:

• Prof.dr Nataša Petronijević, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  • Doc.dr Tatjana Nikolić, docent Medicinskog fakulteta u Beogradu
  • Prof.dr Vladimir Jakovljević, redovni profesor Fakulteta medicinskih nauka u Kragujevcu
2023-11-09T10:33:50+00:00 08.11.2023.|Slajder Tribine i Predavanja|