Pristupno predavanje dr Nikole Topalovića

///Pristupno predavanje dr Nikole Topalovića

Pristupno predavanje dr Nikole Topalovića

Obaveštenje

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, asist. dr sc. dr Nikolu Topalovića, po konkursu raspisanom dana 08.11.2023. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Medicinska fiziologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „EKG-registrovanje i analiza“ za 12.12.2023. godine u 12:00 sati u amfiteatru Instituta za histofiziologiju.

Članovi komisije:

Prof. dr Igor Pantić, Medicinski fakultet u Beogradu
Doc. dr Jovana Jakovljević Uzelac, Medicinski fakultet u Beogradu
Prof. dr Zvezdan Milanović, Medicinski fakultet u Prištini sa privremenim sedištem u Kosovskoj Mitrovici

2023-12-04T13:26:38+00:00 04.12.2023.|Slajder Tribine i Predavanja|