Pristupno predavanje dr Marka Jovića

///Pristupno predavanje dr Marka Jovića

Pristupno predavanje dr Marka Jovića

Obaveštenje,

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, dr Marka Jovića, po konkursu raspisanog dana 08.11.2023. godine, u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (plastična i rekonstruktivna hirurgija), zakazuje pristupno predavanje sa temom „Smrzotine“ za 21.12.2023. godine, u 11.00 časova u Amfiteatru starog Urgentnog centra UKCS.

Članovi komisije:

Prof. dr Milan Jovanović, redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu – predsednik
Doc. dr Jelena Jeremić, docent Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu – član
Prof. dr Predrag Kovačević, redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Nišu – član

2023-12-08T15:10:47+00:00 08.12.2023.|Slajder Tribine i Predavanja|