Pristupno predavanje-Doc. Nevena Radonjić

/, Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja/Pristupno predavanje-Doc. Nevena Radonjić

Pristupno predavanje-Doc. Nevena Radonjić

OBAVEŠTENJE

Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu obaveštava Vas da će na poziv Katedre za medicinsku i kliničku biohemiju,

Doc. Nevena Radonjić,
SUNY Upstate Medical University Syracuse, NY, USA,

održati pristupno predavanje u svojstvu profesora po pozivu na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, sa temom:

Savremeni koncept reproduktivne psihijatrije
Current trends in reproductive psychiatry

Predavanje će se održati u ČETVRTAK 28.12.2023.godine sa početkom u 13 časova u svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta u Beogradu, ul. Dr Subotića br.8.

PRODEKAN
MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof. dr Tatjana Pekmezović,sr.

2023-12-21T10:45:39+00:00 21.12.2023.|Naslovna, Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja|