Pristupno predavanje dr Vladimira Cvetića

///Pristupno predavanje dr Vladimira Cvetića

Pristupno predavanje dr Vladimira Cvetića

Obaveštenje

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata kl.ass. dr Vladimira Cvetića, po konkursu raspisanom dana 08. 11. 2023. Godine u listu “Poslovi” za izbor jednog nastavnika u zvanje docent za užu naučnu oblast Radiologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu zakazuje pristupno predavanje sa temom: “Interventno radiološko lečenje ilijačne okluzivne bolesti” za 17. 01. 2024. godine u 9:00 sati u radiološkoj sali za sastanke Poliklinika, Univerziteski klinički centar Srbije.

Članovi komisije:
Prof. dr Jovica Šaponjski, Medicinski fakultet u Beogradu