CSNIRS – Rok za predaju radova

/, CSNIRS/CSNIRS – Rok za predaju radova

CSNIRS – Rok za predaju radova

Drage koleginice i kolege,

Obaveštavamo vas da je za rok za predaju radova petak, 1. mart do 21č. Predaja radova će se obaviti elektronski putem Retikuluma.

Neophodno je predati:

1. Rad, koji zadovoljava tehničke norme propisane Uputstvom za pisanje studentskih radova. Rad se predaje isključivo kao .pdf dokument. Prilikom predaje neophodno je imenovati dokument na sledeći način: Naziv predmeta – Naziv rada.pdf
  2. Overenu i potpisanu Izjavu autora i mentora (skenirani dokument ili fotografija).

Uputstvo za pisanje radova i Izjavu autora i mentora možete pronaći na našem kursu na Retikulumu.

Podsećamo vas da rad ne sme biti prethodno publikovan ili prihvaćen za publikovanje u časopis, kao ni deo prethodno odbranjene magistarske ili doktorske teze, akademskog specijalističkog ili master rada.

CSNIRS ima pravo da pristigle radove koji ne ispunjavaju gorepomenute tehničke norme ne uzme u razmatranje prilikom Konkursa.

Za sva dodatna pitanja i nedoumice možete kontaktirati CSNIRS putem mejl adrese.

Vaš CSNIRS

2024-01-29T09:30:05+00:00 29.01.2024.|Naslovna, CSNIRS|