Pristupno predavanje-Prof. Jose Joaquin Mira Solves

/, Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja/Pristupno predavanje-Prof. Jose Joaquin Mira Solves

Pristupno predavanje-Prof. Jose Joaquin Mira Solves

OBAVEŠTENJE

Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu obaveštava Vas da će na poziv Katedre za socijalnu medicinu,

Prof. Jose Joaquin Mira Solves,

Universidad Miguel Hernández, Alicante, Espana,

održati pristupno predavanje u svojstvu profesora po pozivu na Medicinskom fakultetu Univerziteta u Beogradu, sa temom:

The second victims and support programs in the healthcare sector

Predavanje će se održati u SREDU 14.02.2024.godine sa početkom u 13 časova u svečanoj sali Dekanata Medicinskog fakulteta u Beogradu, ul. Dr Subotića br.8.

PRODEKAN
MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof. dr Tatjana Pekmezović,sr.

2024-02-08T11:41:38+00:00 07.02.2024.|Naslovna, Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja|