DODELA ODLIKOVANJA POVODOM DANA DRŽAVNOSTI

////DODELA ODLIKOVANJA POVODOM DANA DRŽAVNOSTI

DODELA ODLIKOVANJA POVODOM DANA DRŽAVNOSTI

Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić je, povodom Dana državnosti, 15. februara 2024. godine na svečanoj ceremoniji u Predsedništvu uručio Sretenjski orden nastavnim bazama Medicinskog fakulteta – Klinici za ginekologiju i akušerstvo Univerzitetskog kliničkog centra Srbije i Institutu za mentalno zdravlje.

Ordenom Karađorđeve zvezde odlikovani su istaknuti nastavnici Medicinskog fakulteta, prof. dr Svetlana Vujović i prof. dr Đuro Macut sa Katedre interne medicine, prof. dr Dragan Radovanović sa Katedre hirurgije i prof. dr Dragana Vujić sa Katedre pedijatrije.

2024-02-16T23:24:21+00:00 16.02.2024.|Naslovna|