////POTPISAN SPORAZUM O SARADNJI SA MEDICINSKIM FAKULTETOM UNIVERZITETA U ADIS ABEBI, ETIOPIJA

Delegacija Medicinskog fakulteta je učestvovala na Medicinskom simpozijumu o Hipokratovin vrednostima i medicini – etos, patos i logos u Adis Abebi, Etiopija od 14. do 16. februara 2024. godine. Tom prilikom je potpisan i Sporazum o saradnji između Medicinskog fakulteta u Beogradu i Medicinskog fakulteta u Adis Abebi. Ovaj ugovor predstavlja osnov za saradnju u oblasti edukacije i naučnoistraživačkog rada.

2024-02-21T12:17:57+00:00 21.02.2024.|Naslovna|