/, Studenti/63. Kongres studenata biomedicinskih nauka Republike Srbije sa internacionalnim učešćem

Obaveštenje

Poštovani nastavnici i saradnici,
Drage koleginice i kolege,

63. Kongres će biti održan u Vrnjačkoj Banji od 19. do 23. aprila u organizaciji Studentskog parlamenta i Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenata Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu.

Podsećamo vas da je rok za predaju studentskih naučno-istraživačkih radova petak, 1. mart.

S obzirom da je naš Fakultet organizator Kongresa, ove godine neće biti održan Mini simpozijum. Svi autori čiji su radovi pozitivno recenzirani stiču pravo na učešće na 63. Kongresu, a potvrdu o učešću na Kongresu dobijaju samo autori (koautori) koji prezentuju svoj rad na odgovarajućim sesijama.

Sve dodatne informacije možete pratiti na našem zvaničnom instagram nalogu (https://www.instagram.com/63kongresbiomed?igsh=aHhuYzMyMzBsNjRp ), na kom ćemo uskoro predstaviti radionice i prateći sadržaj Kongresa.

U iščekivanju našeg druženja u Vrnjačkoj Banji,

Vaš Studentski parlament i Centar za stručni i naučno-istraživački rad studenata Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu

2024-02-26T12:58:00+00:00 26.02.2024.|Opšte vesti, Studenti|