Pristupno predavanje dr Božane Obradović

///Pristupno predavanje dr Božane Obradović

Pristupno predavanje dr Božane Obradović

Obaveštenje

Komisija za ocenu predavanja za prijavljenog kandidata dr Božane Obradović, po konkursu raspisanom dana 24.01.2024. godine u oglasnim novinama „Poslovi“ i na internet stranici Medicinskog fakulteta za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Farmakologija sa toksikologijom na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „Novine u lečenju hepatitis C virusne infekcije“ za sredu 13. marta 2024. godine u 10 časova u biblioteci Instituta za farmakologiju, kliničku farmakologiju i toksikologiju, Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja:

1. Prof. dr Gordana Dragović Lukić
  2. Prof. dr Miroslav Radenković