Pristupno predavanje-dr Rada Mišković

///Pristupno predavanje-dr Rada Mišković

Pristupno predavanje-dr Rada Mišković

Obaveštenje

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata , kliničkog asistenta dr Radu Mišković, po konkursu raspisanom dana 24.01. 2024.g. u listu „Poslovi“, za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta, za užu naučnu oblast Interna medicina ( Alergologija) na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom “ Biomarkeri u sistemskom eritemskom lupusu“ , za 06. 03. 2024. god. u 9 časova, u biblioteci Interne A Klinike (II sprat).

Članovi komisije:
1. Prof. dr Vesna Tomić- Spirić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
2. Prof. dr Aleksandra Perić Popadić,Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
3. Doc. dr Snežana Aranđelović, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu

2024-02-27T14:10:38+00:00 27.02.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|