Pristupno predavanje dr Dejan Dimitrijević

///Pristupno predavanje dr Dejan Dimitrijević

Pristupno predavanje dr Dejan Dimitrijević

Obaveštenje

Informacija o pristupnom predavanju za kandidate koji ispunjavaju uslove konkursa za izbor dva docenta po konkursu raspisanom dana 24.01.2024. godine u listu „Poslovi za užu naučnu oblast Ginekologija i akušerstvo na Medicinskom fakultetu, a za koju je određena komisija u sastavu:

1. Prof. dr Željko Miković, redovni profesor Univerziteta u Beogradu-Medicinskog fakulteta
  2. Prof. dr Dejan Filimonović, redovni profesor Univerziteta u Beogradu-Medicinskog fakulteta
  3. Prof. dr Svetlana Janković, vanredni profesor Univerziteta u Beogradu-Medicinskog fakulteta

Obaveštavamo Vas da će pristupno predavanje za kandidata, kliničkog asistenta Dejana Dimitrijevića, biti održano dana 05.04.2024.godine sa početkom u 12 časova. Mesto održavanja pristupnog predavanja je Konferencijska sala GAK „Narodni front“, nastavne baze Medicinskog fakulteta.
Tema predavanja je: „Krvarenje u drugoj polovini trudnoće“.

2024-03-29T12:16:57+00:00 29.03.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|