Izbori za studentski parlament

///, Studenti/Izbori za studentski parlament

Izbori za studentski parlament

Izbori za Studentski parlament održaće se 30. aprila u periodu od 9 do 18 časova.

Predaja kandidatura obaviće se preko pisarnice Medicinskog fakulteta univerziteta u Beogradu od 25. aprila u 11 časova do 26. aprila u 15 časova sa naznakom za izbornu komisiju.

Izbori će se održati na četiri biračka mesta:
1. Dekanat Medicinskog fakulteta
2. Institut za Patologiju
3. Studentska čitaonica – Cibid
4. Institut za Histofiziologiju

Potrebna dokumentacija za kandidaturu na izborima za Studentski parlament medicinskog fakulteta :

Za predaju kandidature neophodno je preko pisarnice a sa naznakom za izbornu komisiju dostaviti :
1. Potpunu listu kandidata potpisanu od strane predsednika organizacije ili neofrmalne grupe;
2. Potvrde da su svi predloženi kandidati sa liste redovni studenti;

2024-04-24T11:30:09+00:00 23.04.2024.|Naslovna, Studenti|