Pristupno predavanje – dr Dušan Todorović

/, Slajder Tribine i Predavanja/Pristupno predavanje – dr Dušan Todorović

Pristupno predavanje – dr Dušan Todorović

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata,asist. Dr Dušana Todorovića, po konkursu raspisanom dana 03.04.2024. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Medicinska fiziologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, zakazuje pristupno predavanje sa temom: „Fiziološke uloge hormona kore nadbubrežne žlezde“ za 17.05.2024. godine u 12:00 sati u amfiteatru Instituta za histofiziologiju.
Članovi komisije:
Prof. dr Dragan Đurić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Sanja Mazić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Vladimir Jakovljević, Fakultet medicinskih nauka Univerziteta u Kragujevcu

2024-04-30T11:59:35+00:00 30.04.2024.|Predavanja, Slajder Tribine i Predavanja|