Pristupno predavanje dr Aleksandar Ćirović

///Pristupno predavanje dr Aleksandar Ćirović

Pristupno predavanje dr Aleksandar Ćirović

Obaveštenje

Obaveštavamo Vas da će kandidat dr Aleksandar Ćirović, dosadašnji asistent na katedri Anatomije Medicinskog fakulteta u Beogradu, održati pristupno predavanje pod nazivom „Mikrostruktura slušnih koščica“.
Predavanje će biti održano u petak 17. 05.2024. godine u Centru za Biologiju kosti Anatomskog instituta Medicinskog fakulteta u Beogradu sa početkom u 13 časova. Dr Aleksandar Ćirović je jedini kandidat koji se javio na konkurs za izbor jednog nastavnika u zvanje docent za užu naučnu oblast Anatomija, koji je 03.04.2024. godine objavljen u oglasnim novinama NSZ “Poslovi” i na internet stranici Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Komisija za pristupno predavanje:

1. Prof. dr Marija Đurić, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  2. Prof. dr Danijela Đonić, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  3. Prof. dr Petar Milovanović, vanredni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu

2024-05-07T14:42:26+00:00 07.05.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|