///Pristupno predavanje – Ilić dr Ivan, Parapid dr Biljana, Stanković dr Ivan, Tešić dr Milorad

Obaveštavamo Vas da će kandidati, učesnici konkursa koji je objavljen dana 03.04.2024. godine u oglasnim novinama NSZ „Poslovi“ i na internet stranici Medicinskog fakulteta u Beogradu za izbor tri nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Interna medicina (kardiologija), održati pristupno predavanje u sredu, 22.05.2024. godine u svečanoj sali Kliničko bolničkog centra Zemun, Vukova 9, Zemun, 3. sprat, i to:

1. Ilić dr Ivan, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema:
„Interventno lečenje akutnog koronarnog sindroma“ sa početkom u 9:30 časova

2. Parapid dr Biljana, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema:
„Ishemijska bolest srca: patofiziologija, neinvazivna i invazivna dijagnostika.”“ sa početkom u 10:00 časova

3. Stanković dr Ivan, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema:
„Endokarditis“ sa početkom u 10:30 časova

4. Tešić dr Milorad, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema:
„Oboljenja aortne valvule“ sa početkom u 11:00 časova

Komisija za pristupno predavanje:

1. Prof. dr Aleksandar N. Nešković, redovni profesor Medicinskog
fakulteta u Beogradu