Pristupno predavanje dr Marije Kosić

///Pristupno predavanje dr Marije Kosić

Pristupno predavanje dr Marije Kosić

Obaveštavamo Vas o održavanju pristupnog predavanja prijavljenog kandidata dr Marije Kosić, po konkursu raspisanom dana 03.04.2024. godine u oglasnim novinama „Poslovi“ i na internet stranici Medicinskog fakulteta za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Farmakologija, klinička farmakologija i toksikologija na Medicinskom fakultetu u Beogradu, Pristupno predavanje sa temom: „Antipsihotici“ biće održano u petak 24.  maja 2024. godine u 12č u Velikoj sali Instituta za farmakologiju, kliničku farmakologiju i toksikologiju, Medicinskog fakulteta u Beogradu.

Članovi komisije za ocenu pristupnog predavanja:

1. Prof. dr Zorica Nešić
2. Prof. dr Nina Žigon