/, Specijalizacije, Specijalizacije - Aktuelno/Obaveštenje za lekare kojima je Medicinski fakultet u Beogradu odobrio upis na specijalističke studije po raspisanom Konkursu April 2024. godine

Obaveštenje za lekare kojima je Medicinski fakultet u Beogradu odobrio upis na specijalizaciju po raspisanom Konkursu u aprilu 2024. godine (aprilski upisni rok šk. 2023/24.)

Preuzimanje indeksa i uputa za obavljanje specijalističkog staža  počeće od ponedeljka 20.05.2024. godine.

Za preuzimanje indeksa potrebno je  doneti:
dokaz o uplati upisnine.

U slučaju da u vreme prijave na Konkurs nije predata celokupna dokumentacija potrebno je dostaviti dopunu.

Indeksi se preuzimaju prema priloženom rasporedu od 9 do 13 časova u Službi za poslediplomsku nastavu.

INDEKSI SE PREUZIMAJU PO SLEDEĆEM RASPOREDU

20.05.2024. ili 24.05.2024. indekse preuzimaju:
interna medicina i pedijatrija.

21.05.2024. ili 27.05.2024. indekse preuzimaju:
internistička onkologija, infektologija, anesteziologija, reanimatologija i intenzivna terapija, dermatovenerologija, fizikalna medicina i rehabilitacija, opšta medicina, ginekologija i akušerstvo, nuklearna medicina, klinička farmakologija i medicinska fizika.

22.05.2024. ili 28.05.2024. indekse preuzimaju:
neurologija, psihijatrija, dečja psihijatrija, ORL, oftalmologija, patologija, sudska medicina, higijena, epidemiologija, medicinska mikrobiologija, medicina rada, sportska medicina, transfuzijska medicina, medicinska statistika i informatika i medicinska psihologija.

23.05.2024. ili 29.05.2024. indekse preuzimaju:
opšta hirurgija, vaskularna hirurgija, grudna hirurgija, ortopedska hirurgija i traumatologija, dečja hirurgija, kardiohirurgija, plastična, rekonstruktivna i estetska hirurgija, maksilofacijalna hirurgija, urologija i urgentna medicina.

*Za lekare koji su konkurisali za upis spec. studija iz radiologije, obaveštenje sa spiskom primljenih lekara, će naknadno biti objavljeno.

Spisak upisanih lekara po granama možete da preuzmete u PRILOGU