/, Specijalizacije, Specijalizacije - Aktuelno/Obaveštenje za lekare kojima je Medicinski fakultet u Beogradu odobrio upis na specijalističke studije iz radiologije po raspisanom Konkursu u aprilu 2024. godine (aprilski upisni rok šk. 2023/24.)

Preuzimanje indeksa i uputa za obavljanje specijalističkog staža  počeće od ponedeljka 03.06.2024. godine.

Za preuzimanje indeksa potrebno je  doneti:

dokaz o uplati upisnine.

U slučaju da u vreme prijave na Konkurs nije predata celokupna dokumentacija potrebno je dostaviti dopunu.

Indeksi se preuzimaju prema priloženom rasporedu od 9 do 13 časova u Službi za poslediplomsku nastavu.

Spisak upisanih lekara po granama možete preuzeti u PRILOGU