Zakazana je elektronska sednica Nastavno-naučnog veća

////Zakazana je elektronska sednica Nastavno-naučnog veća

Zakazana je elektronska sednica Nastavno-naučnog veća

Poštovani članovi Nastavno-naučnog veća,

Obaveštavam Vas da će se dvadesetšesta sednica Nastavno-naučnog veća u skladu sa članom 119a Statuta Medicinskog fakulteta održati elektronskim izjašnjavanjem članova Nastavno-naučnog veća Medicinskog fakulteta u Beogradu, zbog blagovremenog dostavljanja materijala za sednicu Veća Naučnih oblasti medicinskih nauka na Univerzitetu u Beogradu.

Materijal za zakazanu sednicu biće dostupan članovima Nastavno-naučnog veća na Oblaku.

Članovi Nastavno-naučnog veća su obavezni da se izjasne da li su saglasni sa predlozima elektronski-dostavljanjem odgovora na mejl: marija.vicentijevic@med.bg.ac.rs, najkasnije do 05.06.2024. godine, do 13 časova.

Odluke po tačkama dnevnog reda biće donete na osnovu elektronskog izjašnjavanja članova Nastavno-naučnog veća.

S poštovanjem,

MEDICINSKI FAKULTET
DEKAN

Prof. dr Lazar Davidović, s.r.

2024-06-03T11:46:42+00:00 03.06.2024.|Naslovna|