Pristupno predavanje – Ćirović dr Ana; Kapor dr Slobodan

///Pristupno predavanje – Ćirović dr Ana; Kapor dr Slobodan

Pristupno predavanje – Ćirović dr Ana; Kapor dr Slobodan

Obaveštavamo Vas da će kandidati, učesnici konkursa koji je objavljen dana 29.05.2024. godine u oglasnim novinama NSZ „Poslovi“ i na internet stranici Medicinskog fakulteta u Beogradu za izbor dva nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Anatomija, održati pristupno predavanje u petak, 28.06.2024. godine u desnoj osteološkoj sali Instituta za Anatomiju, dr Subotića 4/2, Beograd, i to:

1. Ćirović dr Ana, asistent Medicinskog fakulteta; Tema:
    „Nucleus tegmentalis pedunculopontinus – Klinički značaj i povezanost“ sa početkom u 11 časova
  2. Kapor dr Slobodan, asistent Medicinskog fakulteta; Tema:
    „Anatomija međumozga” sa početkom u 11:30 časova

Komisija za pristupno predavanje:

1. Prof. dr Laslo Puškaš, redovni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  1. Prof. dr Ana Starčević, vanredni profesor Medicinskog fakulteta u Beogradu
  1. Doc. dr Dejan Ćetković, docent Stomatološkog fakulteta, Univerziteta u Beogradu
2024-06-20T13:04:46+00:00 20.06.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|