Pristupno predavanje dr Nikole Šutulovića

///Pristupno predavanje dr Nikole Šutulovića

Pristupno predavanje dr Nikole Šutulovića

Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata, asist. DR NIKOLE ŠUTULOVIĆA, po konkursu raspisanom dana 29.05.2024. godine u listu „Poslovi“ za izbor jednog nastavnika u zvanje DOCENTA ZA UŽU NAUČNU OBLAST MEDICINSKA FIZIOLOGIJA na Medicinskom fakultetu Univerziteta u  Beogradu, zakazuje PRISTUPNO PREDAVANJE sa temom:
ELEKTROMEHANIČKO POVEZIVANJE EKSCITACIJE I KONTRAKCIJE SKELETNIH I GLATKIH MIŠIĆA“ za dan 03.07.2024. godine u 13:00 SATI U AMFITEATRU Instituta za histofiziologiju.

Članovi komisije:
1. Prof. dr Dragan Hrnčić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
2. Prof. dr Igor Pantić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu
3. Doc. dr Jovana Jakovljević Uzelac, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu

2024-06-21T15:49:21+00:00 21.06.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|