Pristupno predavanje dr Igora Nikolića

///Pristupno predavanje dr Igora Nikolića

Pristupno predavanje dr Igora Nikolića

Na raspisani konkurs za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom – neurohirurgija koji je raspisan dana 29.05.2024.godine prijavio se jedan kandidat klinički asistent dr Igor Nikolić.
Komisija za ocenu pristupnog predavanja za prijavljenog kandidata kliničkog asistenta dr Igora Nikolića zakazuje prisutpno predavanje sa temom: „PRIMENA PUMPI ZA INTRATEKALNU TERAPIJU SPASTICITETA I BOLA“ za petak 05.07.2024.godine u 8 časova ujutro u Amfiteatru Klinike za neurohrirurgiju UKCS.
S poštovanjem,

Članovi komisije:
Prof. dr Goran Tasić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu (predsednik)
Prof. dr Danilo Radulović, Medicinski fakultet Unicerziteta u Beogradu
Prof. dr Petar Vuleković, Medicinski fakultet Univerziteta u Novom Sadu