PRIJEMNI ISPIT ZA UPIS NA INTEGRISANE AKADEMSKE STUDIJE MEDICINE

////PRIJEMNI ISPIT ZA UPIS NA INTEGRISANE AKADEMSKE STUDIJE MEDICINE

PRIJEMNI ISPIT ZA UPIS NA INTEGRISANE AKADEMSKE STUDIJE MEDICINE

Danas je u 12.07 časova u Hali 4 Beogradskog sajma više od 1000 kandidata pristupilo polaganju prijemnog ispita iz biologije i hemije za upis na Integrisane akademske studije medicine na Medicinskom fakultetu u Beogradu.
Kandidate i dežurne nastavnike obišli su dekan Medicinskog fakulteta, prof. dr Lazar Davidović, prodekan za nastavu prof. dr Dušan Popadić, predsednik i potpredsednica Komisije za polaganje prijemnog ispita prof. dr Mihailo Ille i prof. dr Tamara Milovanović, šef Studentske službe dipl. pravnik Jelena Spasić, kao i prof. dr Vladan Živaljević i prof. dr Aleksandar Maliković, novoizabrani prodekani za nastavu koji će dužnost preuzeti 1. oktobra 2024. godine.

2024-06-26T14:40:04+00:00 26.06.2024.|Naslovna|