Zakazana je elektronska sednica Nastavno-naučnog veća

////Zakazana je elektronska sednica Nastavno-naučnog veća

Zakazana je elektronska sednica Nastavno-naučnog veća

Poštovani članovi Nastano naučnog veća,

Obaveštavam Vas da će se dvadesetsedma sednica Nastavno-naučnog veća u skladu sa članom 119a Statuta Medicinskog fakulteta održati elektronskim izjašnjavanjem članova Nastavno naučnog veća Medicinskog fakulteta u Beogradu, zbog blagovremenog dostavljanja materijala za sednicu Veća Naučnih oblasti medicinskih nauka na Univerzitetu u Beogradu.

Materijal za zakazanu sednicu biće dostupan članovima Nastavno naučnog veća na Oblaku.

Članovi Nastavno naučnog veća su obavezni da se izjasne da li su saglasni sa predlozima elektronski – dostavljanjem odgovora na mejl: marija.vicentijevic@med.bg.ac.rs, najkasnije do 05.07.2024. godine, do 13,00 časova.

Odluke po tačkama dnevnog reda biće donete na osnovu elektronskog izjašnjavanja članova Nastavno naučnog veća.

S poštovanjem,

MEDICINSKI FAKULTET
DEKAN

Prof. dr Lazar Davidović, s.r.

2024-07-02T14:36:45+00:00 02.07.2024.|Naslovna|