Pristupno predavanje – Ass. dr Mihailo Stjepanović

///Pristupno predavanje – Ass. dr Mihailo Stjepanović

Pristupno predavanje – Ass. dr Mihailo Stjepanović

Poštovani,
Obaveštavamo vas da će kandidat dr Mihailo Stjepanović, učesnik konkursa koji je objavljen dana 29.5.2024. godine u oglasnim novinama NZS ”Poslovi” kao i na internet stranici Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Interna medicina (pulmologija) održati pristupno predavanje u petak 12.7.2024. godine sa početkom od 8:45 časova u slušaonici Klinike za pulmologiju, UKCS sa temom: Dijagnostika i terapija sarkoidoze pluća.

Komisija za pristupno predavanje

1. Prof. dr Ljudmila Nagorni – Obradović