Pristupno predavanje – Ass. dr Isidora Grozdić Milojević

///Pristupno predavanje – Ass. dr Isidora Grozdić Milojević

Pristupno predavanje – Ass. dr Isidora Grozdić Milojević

Poštovani,
Obaveštavamo vas da će kandidat DR ISIDORA GROZDIĆ MILOJEVIĆ, učesnik konkursa koji je objavljen dana 29.5.2024. godine u oglasnim novinama NZS ”Poslovi” kao i na internet stranici Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Nuklearna medicina održati pristupno
predavanje u PETAK 19.7.2024. godine sa početkom od 10:00 ČASOVA u Centru za nuklearnu medicine sa pozitronskom emisionom tomografijom UKCS sa temom: NUKLEARNO-⁠MEDICINSKE METODE ZA EVALUACIJU ISHEMIJSKE BOLESTI SRCA.

Komisija za pristupno predavanje

1. Prof. dr Dragana Šobić Šaranović