Pristupno predavanje – dr Milica Marjanović Petković

///Pristupno predavanje – dr Milica Marjanović Petković

Pristupno predavanje – dr Milica Marjanović Petković

Poštovani,

Obaveštavam Vas da će se Pristupno predavanje za izbor jednog nastavnika u zvanje DOCENTA za užu naučnu oblast INTERNA MEDICINA (endokrinologija), za kandidata dr MILICE MARJANOVIĆ PETKOVIĆ održati dana 25.10.2024 u 13 časova u Biblioteci Klinike za endokrinologiju, dijabetes i bolesti metabolizma UKCS.
Tema pristupnog predavanje je „Predijabetes i kardiovaskularni rizik“.

Komisija:
Prof dr Teodora Beljić Živković, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu Prof dr Aleksandra Jotić, Medicinski fakultet Univerziteta u Beogradu Prof Aleksandar Đukić, Fakultet za medicinske nauke Univerziteta u Kragujevcu

2024-10-15T08:50:09+00:00 15.10.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|