Pristupno predavanje – dr Dragan Basarić i dr Aleksandar Bogdanović

///Pristupno predavanje – dr Dragan Basarić i dr Aleksandar Bogdanović

Pristupno predavanje – dr Dragan Basarić i dr Aleksandar Bogdanović

Poštovani,

Obaveštavamo vas da će kandidati, učesnici konkursa koji je objavljen dana 11.09.2024. godine u oglasnim novinama NSZ „Poslovi“ i na internet  stranici Medicinskog fakulteta u Beogradu za izbor jednog nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (opšta  hirurgija) održati pristupno predavanje u petak 25.10.2024. godine u Prvoj hirurškoj klinici UKCS i to:
Basarić dr Dragan, klinički asistent Medicinskog fakulteta;  Tema: „Metastatska bolest jetre poreklom kolorektalnog karcinoma“ sa  početkom u 8 časova,
Bogdanović dr Aleksandar, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema: „Hepatocelularni karcinom“ sa početkom u 9 časova.

Komisija za pristupno predavanje:
1. Prof. dr Aleksandar Simić, redovni profesor Medicinskog  fakulteta u Beogradu
2. Prof. dr  Vladimir Dugalić, vanredni profesor Medicinskog  fakulteta u Beogradu
3. Prof. dr  Vitomir Konstantinović, redovni profesor Stomatološkog fakulteta u Beogradu

2024-10-16T14:20:51+00:00 16.10.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|