Pristupno predavanje – dr Slijepčević Nikola i dr Taušanović Katarina

///Pristupno predavanje – dr Slijepčević Nikola i dr Taušanović Katarina

Pristupno predavanje – dr Slijepčević Nikola i dr Taušanović Katarina

Poštovani,

Obaveštavamo Vas da će kandidati, učesnici konkursa koji je objavljen dana 11.09.2024. godine u oglasnim novinama NSZ „Poslovi“ i na internet stranici Medicinskog fakulteta u Beogradu za izbor dva nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (opšta hirurgija-endokrina hirurgija) održati pristupno predavanje u petak 25.10.2024. godine u učionici Klinike za endokrinu hirurgiju, UKCS i to:

1. Slijepčević dr Nikola, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema: „Endokrina hirurgija – Hirurgija štitaste i paraštitaste žlezde“ sa početkom u 7 i 30 časova
2. Taušanović, dr Katarina, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema: „Endokrina hirurgija – Hirurgija nadbubrežne žlezde i endokrinog pankreasa“ sa početkom u 8 i 30 časova

Komisija za pristupno predavanje:
1. Prof. dr Vladan Živaljević, redovni profesor Univerziteta u Beogradu – Medicinskog fakulteta
2. Doc. dr Rastko Živić, docent Univerziteta u Beogradu – Medicinskog fakulteta
3. Prof. dr Božidar Odalović, vanredni profesor Univerziteta u Prištini sa sedištem u Kosovskoj Mitrovici – Medicinskog fakulteta

2024-10-17T10:50:15+00:00 17.10.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|