Pristupno predavanje – dr Uroš Bumbaširević i dr Bogomir Milojević

///Pristupno predavanje – dr Uroš Bumbaširević i dr Bogomir Milojević

Pristupno predavanje – dr Uroš Bumbaširević i dr Bogomir Milojević

Obaveštavam Vas da će kandidati, učesnici konkursa koji je objavljen 11.09.2024. godine u oglasnim novinama NSZ „Poslovi“ i na internet stranici Medicinskog fakulteta u Beogradu za izbor dva nastavnika u zvanje docenta za užu naučnu oblast Hirurgija sa anesteziologijom (urologija), održati pristupno predavanje u ponedeljak 04.11.2024. godine u Biblioteci Klinike za urologiju UKCS i to:

Bumbaširević dr Uroš, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema „Novine u lečenju seminoma u prvom stadijumu“ sa početkom u 10 časova.
Milojević dr Bogomir, klinički asistent Medicinskog fakulteta; Tema „Prognostički faktori tumora gornjeg urotelijuma“ sa početkom u 10.30 časova.

Komisija za pristupno predavanje:

Prof. dr Zoran Džamić, redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Dejan Dragičević, redovni profesor Medicinskog fakulteta Univerziteta u Beogradu
Prof. dr Vladimir Bančević, redovni profesor Medicinskog fakulteta VMA, Univerziteta odbrane u Beogradu

2024-10-17T12:26:42+00:00 17.10.2024.|Slajder Tribine i Predavanja|