Proširenje Konačne rang liste iz prvog–junskog upisnog roka

/, Predavanja, Slajder Konkursi, Upis 2021 IAS/Proširenje Konačne rang liste iz prvog–junskog upisnog roka

Proširenje Konačne rang liste iz prvog–junskog upisnog roka

MEDICINSKI FAKULTETU
NIVERZITET U BEOGRADU
DATUM: 7.9.2021.g

VAŽNO OBAVEŠTENJE O PROŠIRENJU KONAČNE RANG LISTE IZ PRVOG – JUNSKOG UPISNOG ROKA

Medicinski fakultet uz saglasnost Univerziteta u Beogradu doneo je  odluku o proširenju konačne rang liste za upis 20 kandidata u statusu samofinansirajućih studenata u školskoj 2021/2022 god. a prema redosledu na Konačnoj rang listi iz prvog-junskog upisnog roka.

Pravo na upis  sa konačne rang liste iz prvog junskog upisnog roka  ostvaruju kandidati od  mesta 530 zaključno sa mestom 550 na konačnoj rang listi .

Upis navedenih 20 kandidata će se obaviti 10.9. 2021 i 13.9.2021.god od 10 do 12 časova.

Ako se kandidat koji je ostvario pravo upisa ne upiše u predviđenom roku gubi pravo na upis i na njegovo mesto Fakultet će upisati narednog kandidata prema redosledu na Konačnoj rang listi iz prvog-junskog upisnog roka  PROZIVKOM u utorak, 14.9.2021.godine u 10 časova u dekanatu na prvom spratu.

DEKAN MEDICINSKOG FAKULTETA

Prof dr Nebojša Lalić