Konkurs za dodelu nagrada Zadužbine Đoke Vlajkovića

/, Slajder Univerzitet, Stipendije i fondacije/Konkurs za dodelu nagrada Zadužbine Đoke Vlajkovića

Konkurs za dodelu nagrada Zadužbine Đoke Vlajkovića

Raspisuje se Konkurs za dodelu 6 (šest) nagrada Zadužbine Đoke Vlajkovića za najbolje naučne radove mladih naučnih radnika Univerziteta u Beogradu.

Konkursom se iz sredstava Zadužbine Đoke Vlajkovića dodeljuju nagrade u iznosu od po 150.000,00 dinara.

Izuzetno, u slučaju prijave većeg broja radova koji zadovoljavaju propisani kriterijum, a u skladu sa raspoloživim sredstvima, može se dodeliti veći broj nagrada.

Nagrade se dodeljuju mladim naučnicima iz svake od grupacija društveno-humanističkih, medicinskih, prirodno-matematičkih i tehničko-tehnoloških nauka.

U slučaju da radovi u nekoj od grupacija ne zadovoljavaju uslove Konkursa, nagrade se prenose drugim grupacijama, i to shodno stepenu konkurentnosti.

Odluka o raspisivanju o raspisivanju konkursa za dodelu nagrade Zadužbine Đoke Vlajkovića i prijavu možete preuzeti u prilogu:

Za više detalja pogledajte na LINKU