Obrazac za podnošenje prigovora

Molimo Vas da popunite sva obavezna polja u obrascu za podnošenje prigovora. Nakon uspešnog slanja prigovora na imejl koji ste naveli kao kontakt biće poslata automatska potvrda o prijemu primedbe sa podacima koje ste uneli.

Termini podnošenja primedbi

Primedbe se mogu podneti na preliminarnu listu kandidata sa brojem bodova iz srednje škole nakon prijave kandidata i preliminarnu rang listu nakon prijemnog ispita.

Избор писма

Студентска служба

Важно обавештење

Како је информациони систем  Универзитета у Београду  програмски затворио могућност за упис у школску 2017/2018. годину  студенти који се нису уписали у школској 2017/2018. години неопходно је да поднесу молбу за упис  са образложењем зашто се до сад нису уписали. молбе се подносе до 7.12.2017. године. Студенти који не поднесу молбу у овом року изгубиће статус студента.

Студентска служба