УПИС НА ПРВУ ГОДИНУ СТУДИЈА ОАС СЕСТРИНСТВО ШКОЛСКА 2020/2021

//УПИС НА ПРВУ ГОДИНУ СТУДИЈА ОАС СЕСТРИНСТВО ШКОЛСКА 2020/2021

УПИС НА ПРВУ ГОДИНУ СТУДИЈА ОАС СЕСТРИНСТВО ШКОЛСКА 2020/2021

Коначну  ранг листу можете погледати или преузети ОВДЕ

Због епидемиолошке ситуације упис кандидата по коначној ранг листи Универзитета  обавиће се 09.07.2020.  у периоду од 13 – 14  часова у Студентској служби Факултета. Моле се сви кандидати да за упис поштују предвиђену сатницу. Обавезно ношење маске и држање прописане физичке дистанце.

КАНДИДАТИ  НА УПИС ПОДНОСЕ:

1. Оверене фотокопије докумената средње школе и оригинална документа на увид;
  2. Извод из матичне књиге рођених (Факултет,  прибавља по службеној дужности извод из матичне књиге рођених);

Уколико кандидат поседује извод из матичне књиге рођених може га понети на упис.

1. Лекарско уверење-оригинал
  2. Један образац ШВ 20 – образац  преузети са сајта Факултета попунити и залепити фотографију, други образац студент попуњава електронски у току првог семестра;
  3. Индекс са попуњеном првом страницом и залепљеном фотографијом ( фолију не лепити преко слике );
  4. Доказ о уплати накнаде за Центар за развој каријере у износу од 100,00 динара за студенте на буџету –  преузети са сајта Факултета;
  5. Изјава о коришћењу личних података- преузети са сајта Факултета
  6. Два примерка попуњеног и потписаног уговора о студијама- добијају се у Студентској служби приликом уписа;

Уписни комплет може се купити и у скриптарници Факултета.

Кандидат који је стекао право уписа и не упише се у за то предвиђеном року, губи право уписа.

2020-07-10T09:07:37+00:00 08.07.2020.|Упис 2020|