Упис на прву годину студија ИАС

/, Упис 2021 ИАС/Упис на прву годину студија ИАС

Упис на прву годину студија ИАС

СПУШТАЊЕ РАНГ ЛИСТЕ НА МЕСТО НЕУПИСАНИХ БУЏЕТСКИХ СТУДЕНАТА

У року одређеном за упис 460 буџетских кандидата као и кандидата који су конкурисали по афирмативној акцији (роми и хендикепи) уписало се 444+5 кандидатa по афирмативној мери .

Упис на преостали број упражњених буџетских места – укупно 16 местa од 471 на ранг листи закључно са местом 486 је у петак 9.7.2021. од 10,00 – 12,00 часова.

Кандидат који је стекао право уписа и не упише се у предвиђеном року губи право на упис и уместо њега ће се уписати следећи кандидат по редoследу на ранг листи.

Кандидати означени звездицом су кандидати који су средњу школу завршили пре школске 2020/2021. године и били уписани у прву годину неког студијског програма првог степена високог образовања у статусу студента који се финансира из буџета па се уписују у статусу самофинансирајућих студената.

ДЕКАН
МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТЕ

Проф. др Небојша Лалић, с.р.