////Епархијски управни одбор Српске православне Архиепископије београдско-карловачке расписује конкурс

Конкурс Српске православне цркве за доделу годишњих студентских стипендија

Епархијски управни одбор Српске православне Архиепископије београдско-карловачке расписује конкурс за доделу годишњих стипендија студентима завршних година редовних студија факултета који су основали Универзитет у Београду, и то: Медицинског факултета, Правног факултета, Философског факултета, Електротехничког факултета и Богословског факултета. Конкурс можете преузети  ОВДЕ.

2021-12-21T09:28:47+00:00 29.11.2021.|Насловна|