/, Опште вести/Јавни позиви – Национално тело за акредитацију и обезбеђење квалитета у високом образовању (НАТ)

Национално тело за акредитацију и обезбеђење квалитета у високом образовању,  дана 18.03.2022. године, објавило је следеће јавне позиве:

– ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ПРИЈАВЉИВАЊЕ КАНДИДАТА ЗА ЧЛАНА КОМИСИЈЕ ЗА КРЕДИТАЦИЈУ НАЦИОНАЛНОГ ТЕЛА ЗА АКРЕДИТАЦИЈУ И ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА У ВИСОКОМ ОБРАЗОВАЊУ

-⁠ ЈАВНИ ПОЗИВ ЗА ПРИЈАВЉИВАЊЕ КАНДИДАТА ЗА ЧЛАНА КОМИСИЈЕ ЗА ОДЛУЧИВАЊЕ ПО ЖАЛБАМА НАЦИОНАЛНОГ ТЕЛА ЗА АКРЕДИТАЦИЈУ И ОБЕЗБЕЂЕЊЕ КВАЛИТЕТА У ВИСОКОМ ОБРАЗОВАЊУ.