Први виртуелни сајам образовања Универзитета у Београду 29. и 30. марта

/, Слајдер Универзитет/Први виртуелни сајам образовања Универзитета у Београду 29. и 30. марта

Први виртуелни сајам образовања Универзитета у Београду 29. и 30. марта

Универзитет у Београду организује први онлајн сајам за ученике средњих школа у Србији 29. и 30. марта 2022. (уторак и среда) у термину од 10 до 16.30 часова.

Медицински факултет ће своје студијске програме на Зум платформи и у директном контакту са матурантима представити 29. марта од 10.15. до 10.35. Након излагања представници Факултета биће на располагању ученицима у одвојеној „соби“ за додатна питања и консултације.

Програм сајма биће одржан уживо на зум платформи, на линку: http://skr.rs/virtuelnisajam.

Презентацију Медицинског факултета на Првом виртуелном сајму образовања Универзитета у Београду погледајте ОВДЕ