Отворен позив за Ерасмус+ мобилности – март 2023.

////Отворен позив за Ерасмус+ мобилности – март 2023.

Отворен позив за Ерасмус+ мобилности – март 2023.

Поштоване колеге,

Обавештавамо вас да су отворени позиви у оквиру Erasmus + мобилности на Универзитетској платформи Мобион.
Информације о могућим пријавама можете пронаћи на следећој веб страни – https://mobion.bg.ac.rs/erasmus+/open-calls
Поред постојећих опција, међу којима су индивидуалне мобилности (праксе), Circle U и регуларне мобилности за студенте и запослене, појавиће се и неколико других, па и још једна BIP мобилност у Напуљу (Blended Intensive Programme).
Отворене позиве за Медицински факултет конкретно можете филтрирати тако што у падајућем менију „Please choose а mobility you are interested in“  означите „Outgoing student,“ а у „UB member“ падајућем менију означите „School of Medicine.“
Питања и недоумице можете упутити на – uros.tosic@med.bg.ac.rs

С поштовањем,
Центар за међународну сарадњу