/, Насловна, Слајдер Уписи/ЛИСТА ПРИЈАВЉЕНИХ  КАНДИДАТА–ЗА ИНТЕГРИСАНЕ АКАДЕМСКЕ СТУДИЈЕ МЕДИЦИНЕ ЗА ШКОЛСКУ 2023/2024

Примедбе на листу пријављених кандидата са бројем бодова из средње школе  подносе се Комисији за упис студената ЕЛЕКТРОНСКИ НА МЕЈЛ prijemni.ispit@med.bg.ac.rs

у суботу 24. jуна 2023. oд 16,00 до 18,00 часова или преко Студентске службе Деканат, ул. др Суботића 8, први спрат

Након овог рока листа се сматра коначном.

Напомена:

Имена кандидата који су испунили услов да конкуришу кроз програм афирмативних мера (лица са посебним потребама и припадници ромске националне мањине) неће се јавно објављивати.

OБАВЕШТАВАМО ВАС ДА ЋЕ СЕ ОВЕ ГОДИНЕ ПРИЈЕМНИ ИСПИТ ПОЛАГАТИ НА БЕОГРАДСКОМ САЈМУ У ХАЛИ БРОЈ 4. СВИ ДЕТАЉИ  КАО И ПОДАЦИ О МЕСТУ СЕДЕЊА У ХАЛИ 4 БИЋЕ ИСТАКНУТИ НА САЈТУ ФАКУЛТЕТА У ПОНЕДЕЉАК 26.6.2023.

ПРЕДСЕДНИК
КОМИСИЈЕ ЗА УПИС СТУДЕНАТА

Проф. др Предраг Бркић, с.р.