Предаја докумената – II конкурсни рок ИАС МЕДИЦИНА

/, Насловна/Предаја докумената – II конкурсни рок ИАС МЕДИЦИНА

Предаја докумената – II конкурсни рок ИАС МЕДИЦИНА

II КОНКУРСНИ РОК СЕПТЕМБАР 2023/24

СВИ КАНДИДАТИ КОЈИ СУ ИЗВРШИЛИ ОНЛАЈН ПРЕТПРИЈАВУ, ДРЖАВЉАНИ РЕПУБЛИКЕ СРБИЈЕ  СА ЗАВРШЕНОМ СРЕДЊОМ ШКОЛОМ У ИНОСТРАНСТВУ ШКОЛСКЕ 2022/23 ГОДИНЕ

ПРЕДАЈУ ДОКУМЕНТА 31.8.И 1.9.20223. ОД 9-12 ЧАСОВА У СТУДЕНТСКОЈ СЛУЖБИ МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТА, ДР. СУБОТИЋА 8.

КОМПЛЕТИ ЗА ПРИЈЕМНИ ИСПИТ

У продаји су комплети за пријемни испит у скриптарници Деканата Медицинског факултета, др Суботића 8 (у сутерену).
Изјава која је неопходна за пријаву на Конкурс  налази се у комплету.
Напомињемо да је пријавни лист саставни део комплета који ће кандидат добити у служби приликом доласка на предају докумената.
Цена комплета за пријемни испит је 2.000,00 динара.

Радно време Скриптарнице Медицинског факултета је од 9,00 до 14 часова.