Конкурс за пријем нових чланова – Медицински подмладак

//Конкурс за пријем нових чланова – Медицински подмладак

Конкурс за пријем нових чланова – Медицински подмладак

КОНКУРС ЗА ПРИЈЕМ НОВИХ ЧЛАНОВА

Са задовољством вас обавештавамо да научни часопис ,,Медицински подмладак“ отвара конкурс за пријем нових чланова редакције!

Медицински подмладак” је међународни, рецензирани, стручни и научни часопис за студенте и младе истраживаче, који има најстарију традицију у југоисточној Европи основан давне 1949. године.

Уколико желите будете део нашег тима, потребно је да нам пошаљете ⁠своју биографију (ЦВ) на адресу: podmladak.med.bg@gmail.цом након чега ћете бити позвани на кратак разговор са садашњим члановима редакције. У својој биографији поред основних података не заборавите да наведете ваннаставне активности, волонтирање и научне радове.

Посебно охрабрујемо колеге са млађих година студија да се пријаве.

Уколико имате било каквих питања, слободно нам се обратите путем горе наведене мејл адресе, или преко наше facebook (@medicinskipodmladak) или инстаграм (@m.youth) странице.

Рок за пријаву је 25. октобар 2019. до поноћи.

Добродошли

Ваш ,,Медицински подмладак“