Обавештење о добијању признања Др Јанка Николића

//Обавештење о добијању признања Др Јанка Николића

Обавештење о добијању признања Др Јанка Николића

Поштоване колегинице и колеге,
Медицински факултет Универзитета у Београду (МФУБ) са великим задовољством обавештава да је Др Јанко Николић, професор по позиву на нашем факултету и ђак наше Школе, добио престижно признање, односно да је проглашен истраживачем године у Аризони (САД) за рад о старењу, имунитету и ковид-19 болести.
Честитамо и радујемо се великом успеху нашег колеге, који никада није заборавио факултет на коме је дипломирао, направио прве истраживачке кораке и са којим континуирано сарађује. Пре две недеље био је наш гост, као предавач на отварању Global Students Conference, која је успешно одржана у организацији ЦСНИРСа МФУБ.
Више детаља можете наћи на линку:

ДЕКАНСКИ КОЛЕГИЈУМ МЕДИЦИНСКОГ ФАКУЛТЕТА

2021-11-09T13:52:42+00:00 09.11.2021.|Предавања|