ЦСНИРС -⁠ четврта трибина

/, ЦСНИРС/ЦСНИРС -⁠ четврта трибина

ЦСНИРС -⁠ четврта трибина

Драге колегинице и колеге,

Четврта едукативна трибина Центра за стручни и научно-истраживачки рад студента “Science Afterlife” биће доступна путем платформе од 19. јануара.

Тема четврте трибине је публиковање радова и „вредновање“ науке и држе је колеге из часописа „Медицински подмладак“. Након слушања предавања, мораћете да одговорите на 5 питања у вези информација поменутих у предавању.

Студенти који први пут пишу рад, у обавези су да присуствују на најмање 3 од 5 едукативних трибина које организује ЦСНИРС. Према члану 13. Правилника о раду Центра за стручни и научно-истраживачки рад студената, студенти који не испуне тај услов неће моћи да презентују рад на Мини симпозијуму.

2022-01-19T10:54:42+00:00 19.01.2022.|Насловна, ЦСНИРС|