CSNIRS -⁠ četvrta tribina

/, CSNIRS/CSNIRS -⁠ četvrta tribina

CSNIRS -⁠ četvrta tribina

Drage koleginice i kolege,

Četvrta edukativna tribina Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenta “Science Afterlife” biće dostupna putem platforme od 19. januara.

Tema četvrte tribine je publikovanje radova i „vrednovanje“ nauke i drže je kolege iz časopisa „Medicinski podmladak“. Nakon slušanja predavanja, moraćete da odgovorite na 5 pitanja u vezi informacija pomenutih u predavanju.

Studenti koji prvi put pišu rad, u obavezi su da prisustvuju na najmanje 3 od 5 edukativnih tribina koje organizuje CSNIRS. Prema članu 13. Pravilnika o radu Centra za stručni i naučno-istraživački rad studenata, studenti koji ne ispune taj uslov neće moći da prezentuju rad na Mini simpozijumu.

2022-01-19T10:54:42+00:00 19.01.2022.|Naslovna, CSNIRS|